Ranking jakości powietrza psuje Jackowi Sutrykowi wizerunek Wrocławia. Prezydent stwierdził więc, że to “durnowaty ranking”.

best dating site software, datingpro software

Dating Script buy

Ranking jakości powietrza psuje Jackowi Sutrykowi wizerunek Wrocławia. Prezydent stwierdził więc, że to “durnowaty ranking”.

Dating site software – Ranking jakości powietrza, w którym Wrocław wypadł fatalnie, bardzo zdenerwował Jacka Sutryka. Stwierdził on, że to durnowaty ranking, który przedstawia nieprawdziwe i zmanipulowane dane. – Uważamy, że życie i zdrowie ludzi jest ważniejsze niż pijar miasta. Również sam prezydent mógłby powiedzieć “ja zostaję z kotem w środku” i zaapelować, aby pomóc osobom starszym, zagrożonym, które w czasie, gdy smog jest największy, w ogóle nie powinny wychodzić z domów – odpowiada Krzysztof Smolnicki z Dolnośląskiego Alarmu Smogowego.

A portal GazetaWroclawska.pl sprawdza, czy ranking, w którym Wrocław pod względem zanieczyszczenia powietrza wyprzedził azjatyckie metropolie i był przez krótki czas miastem z najbardziej szkodliwym powietrzem, rzeczywiście jest “durnowaty”.

Software dating – Ranking jakości powietrza psuje Jackowi Sutrykowi wizerunek Wrocławia. Prezydent stwierdził więc, że to “durnowaty ranking”. – Dating software

Business dating software