Randkowanie online – jak zacząć?

Dating Script buy

Randkowanie online – jak zacząć?

Dating site software –

Randkowanie online to prosty sposób na poznanie dziewczyny, zwłaszcza jeżeli nie masz już pomysłów, gdzie znaleźć dziewczynę. Nie umiesz znaleźć dziewczyny z taką samą pasją? W klubie nie udało Ci się poznać takiej, której warto poświęcić więcej czasu niż kilka drinków? A może przyznajesz, że jesteś nieśmiały w stosunku do kobiet i zagadanie na żywo nie przychodzi Ci z łatwością? Randkowanie online wiele ułatwi.

 Para

Niestety randkowanie online ułatwia także tzw. honey trapping, czyli zakładanie miodowych pułapek na niewieście serca przez matrymonialnych oszustów. Przez częste przypadki oszustw inteligentne kobiety bywają wyczulone na podejrzanych mężczyzn na portalach randkowych, dlatego musisz wiedzieć, jak zacząć randkować online, żeby Twój profil na pierwszy rzut oka został pozytywnie oceniony. Stamtąd już krok do rozmów online i spotkania offline!

Randkowanie online – załóż intrygujący profil

Aby zacząć randkowanie online – pomijając wybór portalu randkowego, o czym za chwilę – musisz założyć ciekawy, intrygujący profil, dając jasno do zrozumienia, czego szukasz. Niektóre portale randkowe skupiają osoby poszukujące partnerów o takich samych fantazjach seksualnych, inne są nastawione na użytkowników chcących stworzyć trwały związek, a nie szperających tam w poszukiwaniu jednorazowej przygody.

Jeżeli masz na to miejsce, wypisz oczekiwania co do przyszłej partnerki, nie tworząc oczywiście idealistycznego obrazu, który spełniłaby tylko bogini. Napisz, co Ty możesz wnieść do związku. Jeśli będziesz maksymalnie szczery i podasz swoją wadę, z którą walczysz (albo zamierzasz…), możesz zaplusować.

Aby skutecznie randkować online, nie oszukuj się, że nie potrzebujesz dobrego zdjęcia profilowego. Potrzebujesz – i powinno być wyraźne, aby kobiety nie miały wrażenia, że się ukrywasz. Lubią tajemniczość – ale do pewnego stopnia. Poza tym – na dobre zdjęcie chce się dłużej patrzeć. Nie wybieraj sefie z rączki – o ile Instagram tonie od selfików, o tyle nie musisz tonąć w tym nurcie. Wybierz dobre foto, na którym jesteś uśmiechnięty, a tło nie jest banalne – może nawet wywołać zapytanie, co jest w tle.

Randkowanie online – jak rozmawiać na portalu randkowym?

Kiedy podczas randkowania online znajdziesz profil ciekawej dziewczyny, w zależności od funkcji portalu – dodaj ją do kontaktów, poproś o znajomość albo po prostu napisz, zadając od razu konkretne pytanie dotyczące jej pasji albo zagaj zabawnie (ale nie wyśmiewczo!) o szczegół lub zdjęcie z jej profilu. To jej pokaże, że faktycznie się z nim zapoznałeś i poświęciłeś chwilę na pomyślenie o niej, a nie tylko rzuciłeś okiem na profilowe i napisałeś z automatu “Hej, co tam? :)”.

Dziewczyna napisała, że lubi nietypowe poczucie humoru? Zapytaj się jej, czy obchodziła niedawno jakieś nietypowe święto – znajdziesz je w kalendarzu dziwnych świąt. Już na początku randkowania online pokaż dziewczynie, że masz niebanalne pomysły. Orientujesz się w jej pasji? Świetnie – zadaj jej pytanie porównawcze. Niech wybierze jedną opcję i rozwinie temat.

Oszuści matrymonialni podczas randkowania online wypytują dziewczyny o szczegóły z ich życia, nie dając od siebie prawie nic lub kłamią i udzielają wymijających wypowiedzi. Ty pytaj o szczegóły – ale w zamian wymieniaj się swoimi doświadczeniami, nawet jeżeli byłyby to mało ważne historie z życia, ale intrygujące i ciekawe. Pamiętaj, aby zostawić sobie furtkę – “To długa historia. Opowiem Ci, jak się spotkamy”.

Jaki portal wybrać na randkowanie online?

A musisz wybierać tylko jeden? Jeżeli to dopiero początek Twojego randkowania online, rozmawianie z kilkoma dziewczynami – w optymistycznym przypadku – nie jest grzechem. W czasie randkowania online szkoda tracić czas na pisanie z jedną dziewczyną, kiedy po kilku rozmowach może się okazać, że to jednak nie to, czego szukasz.

Software dating – Randkowanie online – jak zacząć? – Dating software

Business dating software

One Reply to “Randkowanie online – jak zacząć?”

  1. Najwieksza porazka w zyciu czlowieka to rozziew pomiedzy tym, kim mlgl sie stac, a tym, kim stal sie w rzeczywistosci.- Ashley Montagu.

Comments are closed.