Jaki portal randkowy wybrać?

Dating Script buy

Jaki portal randkowy wybrać?

Dating site software –

Chcesz zacząć randkowanie online, ale nie wiesz, jaki portal randkowy wybrać?

Fora internetowe są zalewane pozytywnymi i negatywnymi opiniami o portalach randkowych, z których trudno Ci wyłuskać informacje, których potrzebujesz? Zobacz, jakie są najpopularniejsze portale randkowe, na których warto założyć konto.

Udana randka

Randkowanie online dla jednych to próba znalezienia stałego związku, dla innych szukanie partnerki do przygodnego seksu, a dla trzecich – skakanie z kwiatka na kwiatek. W zależności od Twoich potrzeb, jak i wieku oraz innych preferencji możesz wybrać portal randkowy dostosowany do Ciebie. O ile warto założyć konta randkowe na różnych portalach, o tyle nie warto poświęcać czas takim, które promują inne wartości niż te cenione przez Ciebie.

Jaki portal randkowy wybrać: Tinder

Tinder to nie stricte portal randkowy, a smartfonowa aplikacja randkowa (obejmuje iOS i Androida), która powstała zaledwie 5 lat temu. Teoretycznie jest uniwersalna, ale w praktyce korzystają z niej przede wszystkim nastolatkowie i ludzie przed 30, którzy chcą się szybko z kimś umówić – na kawę czy na seks.

Tinder skraca czas randkowania online do maksimum – po zainstalowaniu, zaimportowaniu zdjęć i ustawieniu preferencji wyszukuje najbliższe osoby z Twojego otoczenia, do których od razu możesz zagadać. Przesunięciem palca odrzucasz lub akceptujesz propozycje.

Minusem Tindera dla niektórych jest tempo, jakie narzuca. Tempo akceptowania i odrzucania osób, przeglądania ich skromnie (a nawet bardzo skromnie) rozbudowanych profili. Jeżeli liczysz na dłuższe randkowanie online, może inny portal randkowy?

Jaki portal randkowy wybrać: Badoo

Badoo też możesz zainstalować na smartfonie, ale jest też dostępna wersja desktopowa dla mniej mobilnych. Uważaj jednak na podawanie swojego prywatnego e-maila i importowanie danych z Facebooka: Badoo może wysyłać spam do Twoich znajomych, a nie chciałbyś chyba, żeby wszyscy dowiedzieli się o Twoim randkowaniu online?

Na Badoo, kojarzonym też przede wszystkim z młodszymi użytkownikami, możesz zagadywać do dowolnych osób. To jeden z portali randkowych, który oferuje też opcję premium. Od zweryfikowania Twojego konta przez telefon lub media społecznościowe, a także od liczby zakupionych za pieniądze kredytów zależy, z iloma osobami dziennie będziesz mógł rozmawiać.

Jaki portal randkowy wybrać: Sympatia

Sympatia reklamuje się jako portal randkowy z milionem szans na flirt, randkę i miłość – od Ciebie zależy, czy przejdziesz z sukcesem przez wszystkie trzy kroki. Uniwersalna sympatia promuje się też jako bezpieczny portal randkowy, który dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, począwszy od anonimowości użytkowników (jeżeli chcą ją zachować) skończywszy na profesjonalnym wsparciu biura klienta i bezpiecznym logowaniu – także na smartfonach. Dla singli, samotnych, rozwiedzionych, zawiedzionych – na Sympatii każdy powinien znaleźć miłość, jeżeli nie miłość, to szansę na flirt i szybką randkę. Sympatia zdecydowanie nie celuje w jeden typ użytkowników, otwierając się na różne potrzeby i przyciągając grono osób z rozmaitymi zainteresowaniami i celami: szybką randką lub solidnym związkiem.

Niestety Sympatia ma ograniczony limit dziennych wiadomości w wersji bezpłatnej, co znacznie ogranicza możliwości randkowania online, ale też irytuje, kiedy bez doładowania nie można już odpisać… Wyróżnia się za to bardzo rozbudowanym blogiem poradnikowym – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Software dating – Jaki portal randkowy wybrać? – Dating software

Business dating software